Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Videolar         Arşiv          Rss Listesi
 

NİLÜFER TURİZM BORNOVA TESİSLERİ KAPANDI - www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez
   
 NİLÜFER TURİZM BORNOVA TESİSLERİ KAPANDI

NİLÜFER TURİZM BORNOVA TESİSLERİ KAPANDI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 7.2.2018 - 13:42:33 


Haber Merkezimize Nülüfer Turizim ile ilgili Gelen İhbarda Nilüfer Turizim İzmir İşletmesi sahibi Kadir Aksoy Mağdur olduğunu ve elinde bazı evraklar olduğunu söylemesi üzerine Haber İstihbarat servisimiz derhal Kadir Aksoyla buluşarak bir ropörtaj yaptı ve onunla beraber yaklaşık 2 aydır Ankara İzmir İstanbul Üçgeninde çekimler yaptılar.


Nilüfer Turizmin İzmir Bornova Tesisleri İşletmecisi KADİR AKSOY tarafından komple KAPATILDI.
Dün Akşam Savcılık Talimatıyla Polis Merkezinde Türkiye de Mahkeme kararıyla tutuklanma kararı olan ve Polise yakalanmamak ve Hapiste yatmamak için Bulgaristan da Firar olarak yaşayan Hüseyin Kayapalı ve NLF Turizmin Sahibi İHSAN AKSOY talimatıyla adamları tarafından şikayet edilen Nilüfer Turizmin İzmir Bornava İşletmecisi KADİR AKSOY elindeki Resmi evraklarla İzmir Ticaret odası Faaliyet Belgesi,Kira sözleşmesi,Vergi Levhası,İşletme sözleşmesi,Noterden İmza Sirküsü Gibi Resmi evraklarla İzmir Nilüfer Tesislerinin İşletmecisi olduğunu ispat eden bir dosya ile müracat edip Polis Merkezinde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
NİLÜFER TURİZİM hala kapalı bulunmaktadır.Nilüfer Turizmin İzmir Bornova Tesislerine Türkiyenin her yerinden İzmire gelen Otobüsler Tesis kapatıldığı için Yolcuları İzmir Otogarına bırakmaktadır.
Türkiye genelinde de Otobüs bileti alan Vatandaşlar yaşanan olaylardan sebep MAĞDURİYET yaşamaktadırlar ve Bu konuyla ilgili Resmi kurumlara Mağdur oldukları için Şikayet etmeye başladılar.
İstanbul Yazıhanesinden aldığımız duyumlara göre Ulaştırma Bakanlığı tarafından Nilüfer Turizimde yaşanan bu olaylar yüzünden inceleme başlatılacağı ve inceleme neticesinde Seyahat acenta belgesinin İptal edilebileceği ve kapatılabileceği yönünde İddialarda bulunmaktadır.
Haber Ropörtajları ve NİLÜFER TURİZİMDE neler oluyor İşletmeciler arasındaki iddialar Polis Savcı Belediye Mahkeme Belgeleriyle ilerleyen saatlerde www.cesurhaber.net onlıne haber Portalında bölüm bölüm yayınlanacaktır.
NOT : Basın Ahlak ilkeleri gereği Haberimize konu olan ismi geçen her kes İDDİALARA CEVAP HAKKINI kullanabilir .

Haberin Detayı ve Ropörtajları ilerleyen saatlerde yayınlanacaktır.

Etiket :Nilüfer Turizim ,İhsan Aksoy ,Hüseyin Kayapalı ,Kadir Aksoy ,İzmir, İzmir Bornova,Nilüfer Turizim İzmir
 Editör :  Gökhan Gülmez

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 12 Puan Verildi
 Kaynak :  Gökhan Gülmez

 Kategori  CESUR HABER

1460 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 1 )   

 Av. Gülin ATAK

30.1.2018 21:31:49 

  nilüfer turizm hakkında.

Cevapla


Sayın Yetkili, Bir süredir Nilüfer Turizm hakkında yapılan asılsız haberlere yargı sürecinin devam ediyor olması sebebi ile müdahale edilmemişse de, yayınlarınızın tek taraflı olması, gerçeği yansıtmaması, hakaret ve hatta iftira suçuna konu olması sebebiyle yargı makamları nezdinde başvurular yapılacaktır. Yargı süreci devam eden hususlarda haberlerinizi her iki taraftan da görüş alarak, araştırarak ve tarafsızca yayınlama konusunda sorumluluk sahibi olmanız gerektiğini hatırlatır, şirketimiz tarafından yazılı olarak açıklama yapılacağını bildiririz.


İp Adresi Kayıtlı   

Sayfa  

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Duyuru
 Köşe Yazıları

GÖKHAN GÜLMEZ

GÖKHAN GÜLMEZ ¬
Vatandaşlarımızın Schengen Alanına Vizesiz Seyahati, Geri Kabul Anlaşması ve Göç Eylem Planı

G.Gülmez

G.Gülmez ¬
Nusret Mayın Gemisi
 
 
TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI
Turan Ulusal Türk Uygarlığı Yüzyıllardır beklenen Turan Ulusal Türk Uygarlığı 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI ve 1. Türk Kengeşi tüm Türk yurtlarının katılımı ile Ankara’da yapıldı. ...
Bu seçim  murdar olmuş bir seçimdir Bu seçim murdar olmuş bir seçimdir
Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım açıklamalarda bulunuyor. Binali Yıldırım, ''Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. ...

TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI
Maltepe'de oy sayımı yeniden başlıyor
İddiaların mutlaka ispatı gerekir
Denizlerde av sezonu sona erdi
5 ton uyuşturucu ele geçirildi
 
 Takvim

Nisan 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
Eylul Anaokulu - IZMIR

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

Bilgilere Geçici Olarak Ulaşılamıyor.

 
 Hava Durumu 
 ReklamPageRank Checker


CESUR HABER | TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI | AK PARTİ | CUMHURİYET HALK PARTİSİ | MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ | BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ | İYİ PARTİ | CESUR MAGAZİN | Ekenomi Haberleri | BİLİM ve TEKNOLOJİ Haberleri | SPOR | BELEDİYELER | DÜNYA | POLİS | Sağlık Haberleri | MEKANLAR | İLANLAR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 1995- www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez - Tüm Hakları Saklıdır.