Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Künye          Yazar Girişi         Sitene Ekle         Videolar         Arşiv          Rss Listesi
 

Milletimiz bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı - www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez
   
 Milletimiz bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı

Milletimiz bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı
 Yazı Boyutu

 Tarih : 1.4.2019 - 16:54:45 


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin 778 belediye başkanlığı kazandığını belirterek, "Milletimiz bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı" dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması yaptı. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: 

"Milletimiz bugün bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı"

Aziz milletim, sevgili Ankaralılar değerli kardeşlerim sizleri muhabbetle selamlıyorum. Sevginiz, muhabbetiniz, desteğiniz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. 

Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz. Biz sadece ve sadece Rabbimin huzurunda eğiliriz. Davamıza ve milletimize hizmet dışında bir gaye taşımadık. Milletimiz 1994 yılındaki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığımızdan beri yanımızda oldu. 

AK Parti olarak 3 Kasım 2002 seçimlerinden bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerinden ve halk oylamalarından bizi hep birinci olarak çıkartan milletimin her bir ferdine şükranlarımı dunuyorum. Milletimiz bugün bizi 15. defa sandıkta birinci yaptı.

"778 belediye başkanlığı kazandık"

AK Parti olarak tek başımıza veya Cumhur İttifakı ile seçime girdiğimiz yerlerde şu an itibarıyla 16 büyükşehir, 24 il, 538 ilçe ve 200 belde olmak üzere 778 belediye başkanlığı kazandık. Bu da ülkedeki belediyelerin yaklaşık yüzde 56'sının AK Parti tarafından yönetileceği anlamına geliyor. 

Cumhur İttifakı'nın oy oranı 24 Haziran seçimlerine yakın bir seviyede bulunmaktadır. Bizi sandıkta birinci yapan milletime bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli'ye Cumhur İttifakı'na sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Çok önemli bir konuyu özellikle ifade etmek istiyorum. Beka meselesi konusundaki hassasiyetimize sahip çıkan tüm vatandaşlarıma, özellikle Kürt kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beka meselesi konusundaki hassasiyetimize sahip çıkan tüm vatandaşlarıma, özellikle de Kürt kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

"Eksiklerimiz varsa bunları düzeltmek boynumuzun borcudur"

Bu seçimde arzu ettiğimiz neticeleri alamadığımız yerlerdeki sonucun tek sebebini, milletimize kendimizi yeterince anlatamamış, gönüllere yeterince girememiş olmamız olarak görüyorum. Bazıları kendini darı ambarında sanıyor. Şunu bilmeleri lazım, 4,5 yıl bu kardeşiniz Cumhurbaşkanı mı, AK Parti iktidar mı, dolayısıyla Cumhur İttifakı olarak parlamentoda mıyız? Bu yolda nasıl şu ana kadar geldiysek yine bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz.

Eksiklerimiz varsa bunları düzeltmek boynumuzun borcudur. Bunu halkımızda arayamayız. Kendimizde arayacağız. Yarın sabahtan itibaren eksiklerimizi tespit ve telafi etmenin çalışmalarına başlıyoruz. Her olanda hayır vardır. Demokrasi mücadelesi budur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yarın sabahtan itibaren eksiklerimizi tespit ve telafi etmenin çalışmalarına başlıyoruz.https://w

"Kimse davamızdan daha büyük, Türkiye'den daha öncelikli değildir"

Kimse davamızdan daha büyük, Türkiye'den daha öncelikli değildir. Önümüzdeki dönem hem partimiz hem ülkemiz için daha hayırlıya doğru bir değişim dönemi olacaktır. 4,5 yıl seçim yoktur. Çalışmalarımıza odaklanacağız.

2023 hedeflerimize ulaşana kadar önceliğimiz ekonomimizi güçlendirmek, istihdamı artırmak olacaktır. Ekonomide ülkemizi ve milletimizi teslim alma amacı taşıyan saldırıların önünü önemli ölçüde kestik. Şimdi hedefimiz Münbiç ve Fırat'ın doğusundaki terör yapılarını ortadan kaldırarak Suriye'yi güvenli hale getirip ülkemizdeki sığınmacıların yurtlarına dönmelerini sağlamaktır. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomide ülkemizi ve milletimizi teslim alma amacı taşıyan saldırıların önünü önemli ölçüde kestik.

Yeni yönetim sistemimiz yaklaşık 9 aydır yürürlükte. Bu uygulama döneminden elde ettiğimiz neticeler ışığında, hızlı ve etkin karar alma ve uygulama anlayışı çerçevesinde eksikleri tamamlayacak, tıkanıklıkları aşacak yeni reformlarla sistemi tahkim etmeyi özellikle sürdüreceğiz. Sistemin o dinamik yapısına uygun şekilde gerekiyorsa bakanlıklarımızda ve kurumlarımızda her türlü gerekli adımları da atacağız.

Bu seçimin birinci partisi AK Parti'dir. Bu seçimde ne tür eksiğimiz var onları telafi edeceğiz. Bu soğuk gece vaktinde bizi sevgiyle bağrınıza bastığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Editör :  Gökhan Gülmez

 
1 2 3 4 5   Puan Yok  
14 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Duyuru
 Köşe Yazıları

GÖKHAN GÜLMEZ

GÖKHAN GÜLMEZ ¬
Vatandaşlarımızın Schengen Alanına Vizesiz Seyahati, Geri Kabul Anlaşması ve Göç Eylem Planı

G.Gülmez

G.Gülmez ¬
Nusret Mayın Gemisi
 
 
TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI
Turan Ulusal Türk Uygarlığı Yüzyıllardır beklenen Turan Ulusal Türk Uygarlığı 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI ve 1. Türk Kengeşi tüm Türk yurtlarının katılımı ile Ankara’da yapıldı. ...
Bu seçim  murdar olmuş bir seçimdir Bu seçim murdar olmuş bir seçimdir
Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım açıklamalarda bulunuyor. Binali Yıldırım, ''Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. ...

TURAN ULUSAL TÜRK UYGARLIĞI 1. TÜRK DÜNYASI KURULTAYI
Denizlerde av sezonu sona erdi
Maltepe'de oy sayımı yeniden başlıyor
İddiaların mutlaka ispatı gerekir
5 ton uyuşturucu ele geçirildi
 
 Takvim

Nisan 2019

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 
Eylul Anaokulu - IZMIR

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
 
 Döviz Bilgileri

Bilgilere Geçici Olarak Ulaşılamıyor.

 
 Hava Durumu 
 ReklamPageRank Checker


CESUR HABER | TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI | AK PARTİ | CUMHURİYET HALK PARTİSİ | MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ | BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ | İYİ PARTİ | CESUR MAGAZİN | Ekenomi Haberleri | BİLİM ve TEKNOLOJİ Haberleri | SPOR | BELEDİYELER | DÜNYA | POLİS | Sağlık Haberleri | MEKANLAR | İLANLAR | Gizlilik Politikası


 

   © Copyright - 1995- www.cesurhaber.net Gökhan Gülmez - Tüm Hakları Saklıdır.